+Dodaj wpis
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post

Prezent #northart dla pracownika

Na zasłużoną emeryturę w duchu zrównoważonego rozwoju

Po dwóch dekadach niesłabnącego zaangażowania i oddania, nadszedł czas, aby pożegnać jedną z najjaśniejszych gwiazd naszego zespołu – Panią Małgorzatę, naszą niezastąpioną Strażniczkę Czystości i Porządku. Przez 22 lata swojej pracy, Pani Małgosia nie tylko dbała o nienaganny stan naszych przestrzeni, ale również była żywym przykładem wartości, które promujemy jako społeczność #naprawiajniewyrzucaj.

W momencie przejścia na zasłużoną emeryturę, chcieliśmy, aby nasze pożegnanie niosło ze sobą wiadomość bliską zarówno jej sercu, jak i misji naszej organizacji. W tym duchu, zdecydowaliśmy się na stworzenie wyjątkowej pamiątki, która jest odzwierciedleniem naszego zobowiązania do zrównoważonego rozwoju i kreatywnego podejścia do przedmiotów, które inni mogliby postrzegać jako odpady.

Sztuka z odzysku – pamiątka z sercem

Wybrany prezent – obraz, jest dziełem sztuki utworzonym z przedmiotów, które przeszły swoje pierwotne życie. Stara ramka, zużyte gałki, sitka oraz uszczelki, które mogłyby zakończyć swoją podróż na wysypisku śmieci, znalazły nowe życie jako elementy wyjątkowego dzieła sztuki. Dzięki pomysłowości i kreatywności naszego zespołu, te pozornie niepozorne przedmioty zostały przekształcone w coś wyjątkowego. Posypane odrobiną brokatu i udekorowane zielonym barwnikiem, a następnie połączone 3 mm warstwą żywicy epoksydowej, razem tworzą obraz, który jest nie tylko estetycznym dziełem, ale i manifestem naszych wartości.

Więcej niż prezent

Ten obraz symbolizuje naszą wspólną wiarę w możliwość nadawania nowego życia przedmiotom, które wydają się już niepotrzebne. Jest świadectwem tego, że z odrobiną kreatywności i zaangażowania, możemy zmniejszyć ilość odpadów i jednocześnie tworzyć piękne rzeczy. Przekazujemy tym samym przesłanie o nadziei i niekończącym się cyklu życia przedmiotów, które otaczają nas każdego dnia.

Dziedzictwo Pani Małgosi

Przez lata pracy, Pani Małgosia nie tylko dbała o czystość i porządek, ale również zarażała wszystkich wokół pasją do utrzymywania czystości w naszym środowisku pracy i poza nim. Jej dziedzictwo i wpływ na naszą kulturę organizacyjną będą żyć dalej, nie tylko w naszych sercach, ale i w każdym akcie naprawy, który promujemy pod hasłem #naprawiajniewyrzucaj.

Podziękowania i nowy rozdział

Z głębi serca dziękujemy Pani Małgosi za lata służby, pasji i zaangażowania. Jesteśmy dumni, że mogliśmy dzielić z nią tak wiele lat i życzymy jej wszystkiego najlepszego na nowym etapie życia, pełnym zasłużonego odpoczynku i nowych przygód. Niech ten mały gest – obraz zrobiony z przedmiotów, które dostały drugie życie, będzie dla Pani Małgosi przypomnieniem o tym, jak wielki wpływ miała na nas wszystkich i środowisko, które razem chronimy.

W duchu #naprawiajniewyrzucaj, pozostajemy zainspirowani do dalszego działania na rzecz lepszego świata – świata, w którym każdy przedmiot ma szansę na nowe życie.

Ostatnio dodane
5 1 oceń
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
0
Będę wdzięczny za komentarze.x