+Dodaj wpis
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post

„Naprawiaj, nie wyrzucaj” wyróżnione w konkursie Pereł Biznesu 2023

Uznani za promowanie zrównoważonego rozwoju i ekologicznych rozwiązań

Z ogromną radością informujemy, że nasza inicjatywa „Naprawiaj, nie wyrzucaj”, prowadzona przez firmę North.pl z Koszalina, została uhonorowana w prestiżowym konkursie Pereł Biznesu 2023. Konkurs, organizowany przez redakcję „Świata Biznesu”, co roku docenia najbardziej innowacyjne i wpływowe przedsiębiorstwa oraz inicjatywy na Pomorzu Zachodnim. W tym roku, podczas uroczystej gali w hotelu Novotel Szczecin Centrum, nasz projekt dołączył do grona wyróżnionych za jego wkład w promowanie zrównoważonego rozwoju i ekologicznego stylu życia.

„Inicjatywa „Naprawiaj, nie wyrzucaj” zyskała uznanie jury za kreatywne podejście do problemu marnowania zasobów i promowanie kultury napraw wśród konsumentów. Przez zachęcanie do napraw zamiast wyrzucania, nie tylko wspieramy ochronę środowiska, ale także edukujemy społeczeństwo w zakresie odpowiedzialnej konsumpcji. To wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku i motywuje nas do dalszych działań.

Dziękujemy kapitule konkursu za docenienie naszej pracy i wszystkim naszym klientom oraz partnerom za wsparcie. Razem tworzymy lepszą przyszłość dla naszej planety.

Ostatnio dodane
5 1 oceń
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
0
Będę wdzięczny za komentarze.x