Historia

Wymiana dozownika zbiornika na mleko w ekspresie Saeco Incanto Deluxe

Tomasz | 05.05.2023 Strona główna » Historie » Historia » Wymiana dozownika zbiornika na mleko w ekspresie Saeco Incanto Deluxe
Zaparzacz ekspresu do kawy Saeco Incanto Deluxe HD8922 wyjęty z ekspresu po generalnym przeczyszczeniu

Czyszczenie zespołu zaparzającego i wymiana uszczelek ekspresu do kawy – uratowanie ekspresu przed utylizacją

Przywrócenie do stanu używalności ekspresu do kawy Saeco Incanto Deluxe (z młynkiem do kawy) po kilkuletnim nieużywaniu (właściciele – moja córka i jej mąż decydowali się na jego utylizację).
Zakupiłem zakwalifikowane przez mnie części do wymiany ekspres przywróciłem do życia i bardzo dobrze się sprawuje już ok. 2 lat. Za ok. 400 zł za części zaoszczędziłem ekspres wart jako nowy grubo ponad 2 tys. zł.

Generalnie naprawa polegała na przeczyszczeniu zespołu zaparzającego ko kilkuletnim nieużywaniu ekspresu, wymianie uszczelek oraz wymianie części (nie wiem jak się nazywa), którą wymienia się rozbierając ekspres od przodu i z lewej strony, a ta część jest zakończona wąską spiczastą rurką, która przechodzi na prawą stronę ekspresu i w górnej części wchodzi do zespołu zaparzającego. 

Do dnia dzisiejszego moja żona (jesteśmy emerytami po 70-tce) i ja osobiście jesteśmy dumni za uratowanie ekspresu przed utylizacją.

Pozdrawiam

Tomasz

Udostępnij:
5 1 zagłosuj
Ocena Artykułu
Zasubskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowany feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Naprawiane urządzenie Ekspres do kawy Saeco Incanto Deluxe HD8922 TW901643655274 Wymieniana część Dozownik zbiornika na mleko
Trudność naprawy Średnia Czas naprawy powyżej 2h