+Dodaj wpis
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
Naprawiaj, nie wyrzucaj > Historie > Oczyszczacz powietrza nie działa? > Philips > Wymiana modułu zasilania w oczyszczaczu powietrza Philips

Wymiana modułu zasilania w oczyszczaczu powietrza Philips

Cichy 27.07.2022
Trudność naprawy
difficulty key difficulty key difficulty key difficulty key difficulty key difficulty key Trudna
Czas naprawy

powyżej 1h

Naprawione

Oczyszczacz powietrza Philips

Oczyszczacz Philips przestał działać

Samodzielnie wymieniłem moduł w oczyszczaczu powietrza Philips. Jak na razie działa, a co dalej To się okaże. Trochę się napracowałem, ale grunt że działa.

Ostatnio dodane
5 2 oceny
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
mccolin
mccolin
1 rok temu

W jaki sposób udało się wyjąć ten moduł? Ja mam problem ponieważ nie mogę w żaden sposób wyjąć z góry kratki. Rozkrecilem juz caly oczyszcz a górnej kratki nie mogę zdjąć. 🙁

elektryk
elektryk
1 rok temu
Odpowiedzieć  mccolin

Białą obudowa zewnętrzna z góry jest zapiana na zatrzaski do szarek kratki i czarnej obudowy silnika. Jak ta białą obudowę odepniesz to trzeba odkręcić 8 śrubek przez kartkę długim śrubokrętem krzyżakowym. Reszta już prosta. Ja niestety też o tym nie wiedziałem i musiałem rozwiercić 2 śrubki.

rogerowaty
rogerowaty
1 rok temu

jaki był objaw awarii ? model wygląda na serie 3000

mam zbliżony problem … próbuje wystartować i panel wraca do stand-by po kilku sekundach próby rozpoczęcia pracy; o dziwo wi fi działa i urządzenie jest wykrywane w sieci prawidłowo. Start z aplikacji tak samo, po 2 sek się wyłącza. Uruchomienie z harmonogramu nie działa.
Panel dotykowego nie podejrzewam bo a aplikacji podobnie się zachowuje. Pozostaje zasilanie główny układ logiki, chyba że tam jakiś self test jest ukryty i weryfikuje inne elementy. Jeszcze nie rozebrałem go na czynniki.

Patryk
Patryk
1 rok temu

Próbuje rozkręcić taki sam oczyszczacz. Rozumiem, że żeby dostać się do wyświetlacza (modułu) muszę odkręcić te śrubki które są pod kratką?

Pytanie gdzie kupowałeś części. Mój oczyszczacz nie chce się włączyć
Dzięki !

4
0
Będę wdzięczny za komentarze.x