+Dodaj wpis
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
Naprawiaj, nie wyrzucaj > Historie > Jak naprawić zmywarkę? > Ikea > Wymiana uszczelnienia kosza górnego w zmywarce Whirlpool for Ikea DWF B00

Wymiana uszczelnienia kosza górnego w zmywarce Whirlpool for Ikea DWF B00

Trudność naprawy
difficulty key difficulty key difficulty key difficulty key difficulty key difficulty key Łatwa
Czas naprawy

około 30 min

Naprawione

Zmywarka Ikea DWF B00

Zmywarka Ikea nie domywała naczyń

Zauważyłem,  że moja zmywarka Whirlpool for IKEA DWF B00 trochę nie domywa naczyń, więc zacząłem się jej przyglądać dokładnie i dostrzegłem,  że są mocno sfatygowane uszczelki przy górnym koszu. Zacząłem szukać w internecie, czy jest to wymienny element, jak to rozebrać i konkretnie jakiej części powinienem szukać. Znalazłem instrukcję serwisową z rozrysowanymi częściami, gdzie był oznaczony zespół ramienia z uszczelkami. Szukając tego zespołu po numerze części trafiłem na north.pl.

Przy tym zespole bardzo przejrzyście było opisane, do których zmywarek pasuje,  a także informacja, że można oddzielnie kupić pojedyncze jego elementy.  Przy każdym produkcie były czytelne zdjęcia ułatwiające upewnienie się naocznie, że wybieram właściwą część. Wybrałem, zamówiłem, opłaciłem – przesyłka została bardzo szybko potwierdzona i dostarczona do wybranego paczkomatu. Przyszło bardzo szybko, część była bezpiecznie zapakowana i, co mnie się spodobało, dołączono naklejkę umożliwiającą szybki zwrot produktu,  jakby mi nie pasował. Wymiana części nie stanowiła problemu i teraz cieszę się z powrotem w pełni sprawną zmywarką.

Ostatnio dodane
5 1 oceń
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
0
Będę wdzięczny za komentarze.x