+Dodaj wpis
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
Naprawiaj, nie wyrzucaj > Historie > Naprawa lodówki > Whirlpool > Wymiana uszkodzonych półek i szuflad w lodówce side by side Whirlpool 20RU-D3L A+

Wymiana uszkodzonych półek i szuflad w lodówce side by side Whirlpool 20RU-D3L A+

Ania 08.06.2022
Trudność naprawy
difficulty key difficulty key difficulty key difficulty key difficulty key difficulty key Łatwa
Czas naprawy

mniej niż 30min

Naprawione

Lodówka side by side Whirlpool 20RU-D3L A+

Pęknięte i ułamane półki w lodówce Whirlpool kupionej jakieś 10 lat temu…

Od góry do dołu, większość półek popękana, cieknąca woda przy filtrze. Stanęłam przed decyzją kupna nowej lodówki za ponad 5000 zł. Znajomy polecił mi north, okazało się, że większość elementów jest jeszcze dostępna. Udało się wymienić dolne szuflady, które są podwieszane na prowadnicach, które defacto też były uszkodzone, ale na szczęście mieli je na stanie. Wsporniki na których trzymają się prowadnice też ledwo się trzymają, ale niestety nie były dostępne. Na drzwiach bocznych lodówki, wszystkie półki były uszkodzone łącznie z pokrywą na półkę na jajka. Udało się zamówić prawie wszystkie balkoniki. Na szufladach miałam też pęknięte takie nakładki, ale niestety nie są już dostępne, ale w sumie to tylko walory estetyczne, więc obejdzie się. Wymiana filtra na nowy sprawiła, że przeciek zniknął. Swoją drogą pewnie powodem wycieku było to, że filtr był nie wymieniany kilka lat , a powinno się to robić regularnie chyba raz na 6 czy 12 miesięcy. Większość elementów było od ręki, a na pozostałe musiałam czekać maksymalnie 10 dni.

Lodówka teraz może nie jak nowa, ale skoro nic poważnego się nie dzieje w wewnętrznych elementach, a te zewnętrzne już nie irytują swoim wyglądem, więc jest szansa, że jeszcze kilka lat posłuży :).

Ostatnio dodane
5 1 oceń
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
0
Będę wdzięczny za komentarze.x