Candy

Wymiana zamka w zmywarce Candy CDP 2L949W

Dawid | 12.11.2021 Strona główna » Historia » Wymiana zamka w zmywarce Candy CDP 2L949W
Wymiana zamka w zmywarce Candy CDP 2L949W

Zaczep blokady drzwi ślizga się

Gdy po prawie 6 latach zmywarka candy poprostu się nie załączyła, gdy była potrzebna stwierdziłem to koniec.. Problemy z kręgosłupem znowu wrócą, 4x większe zużycie wody i prądu, poprostu koniec. Przejazdem byłem w sklepie z produktami RTV i mówię sobie bez tej maszyny nie przeżyje i nie wybaczę sobie że pozwolę na to by znów siedzieć pół dnia przy zmywaniu. Nie mówiąc już o kłótniach „czyja kolej”. Okej zobaczmy ceny! No cóż lata lecą, a ceny coraz to wyższe cholerka, zaraz Mikołaj, święta, urodziny mamy, nie no portfel nie utrzyma tego. Będzie trzeba przeczekać.
Eureka, jesteś Dawid elektrykiem oraz elektronikiem zajmujesz się specjalnymi projektami, a zmywarka ma cię pokonać ? Rozbieram ją!
Torxy w dłoń, rozkręcamy i sprawdzamy czemu się nie załącza. Napięcie jest ? Jest.
Wszystkie blokady, czujniki, zależności działają ? Multimetr mówi tak..
No dobra składamy jutro pomyślimy.. Chwila czemu drzwi się dziwnie zamykają ? Czyżbym coś źle poskładał ? Niemożliwe.. i tak o to blokada drzwi okazała się problemem.. zaczep już się tak wyjechał że się ślizgał. I tak zaoszczędziłem 1200zł i dzięki north znalazłem część której już myślałem że nie będzie a tu proszę paczka na drugi dzień. Myję aż miło !

Udostępnij:
5 1 zagłosuj
Ocena Artykułu
Zasubskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowany feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Naprawiane urządzenie Zmywarka Candy CDP 2L949W Wymieniana część Zamek
Trudność naprawy Trudna Czas naprawy około 2h