Wymiana zamka w zmywarce Candy

Wymiana zamka w zmywarce Candy

Dawid | 12.11.2021

Wymiana zamka w zmywarce Candy

Dawid | 12.11.2021

Gdy po prawie 6 latach zmywarka candy poprostu się nie załączyła, gdy była potrzebna stwierdziłem to koniec.. Problemy z kręgosłupem znowu wrócą, 4x większe zużycie wody i prądu, poprostu koniec. Przejazdem byłem w sklepie z produktami RTV i mówię sobie bez tej maszyny nie przeżyje i nie wybaczę sobie że pozwolę na to by znów siedzieć pół dnia przy zmywaniu. Nie mówiąc już o kłótniach „czyja kolej”. Okej zobaczmy ceny! No cóż lata lecą, a ceny coraz to wyższe cholerka, zaraz Mikołaj, święta, urodziny mamy, nie no portfel nie utrzyma tego. Będzie trzeba przeczekać.
Eureka, jesteś Dawid elektrykiem oraz elektronikiem zajmujesz się specjalnymi projektami, a zmywarka ma cię pokonać ? Rozbieram ją!
Torxy w dłoń, rozkręcamy i sprawdzamy czemu się nie załącza. Napięcie jest ? Jest.
Wszystkie blokady, czujniki, zależności działają ? Multimetr mówi tak..
No dobra składamy jutro pomyślimy.. Chwila czemu drzwi się dziwnie zamykają ? Czyżbym coś źle poskładał ? Niemożliwe.. i tak o to blokada drzwi okazała się problemem.. zaczep już się tak wyjechał że się ślizgał. I tak zaoszczędziłem 1200zł i dzięki north znalazłem część której już myślałem że nie będzie a tu proszę paczka na drugi dzień. Myję aż miło !

Udostępnij:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Chcesz dołączyć jako partner?

Wyznajesz takie same wartości, jak my i dbasz o środowisko naturalne to zapraszamy do współpracy!

Napisz do nas
kontakt naprawiaj nie wyrzucaj